Hallowenska noc v ZŠ

30.10.2014 00:00

Z 28. 10. na 29. 10.  sa u nás v škole konal Halloweensky večierok. Žiaci sa poobede o 16:30 hod. vrátili naspäť do školy a spolu s pani učiteľkami najskôr chystali spacáky na spanie. Niektorý si doniesli masky a Halloween sa mohol začať. V programe bolo maľovanie tvárí podľa skupiny, do ktorej žiak neskôr patril ( kostíci, pavúčiky a ježibabky ). Nasledovalo postupné zadanie úloh pre každú skupinu. Po splnení úloh dostala skupina indíciu - slovo. Bolo ich 5, pospájaním vznikla veta - tajnička, ktorá nás všetkých zaviedla k pokladu. Všetci sme sa príjemne, trošku strašidelne zabavili. No a po vyníkajúcej večeri nemohlo chýbať halloweenske kino. Spokojní a unavení sme všetci zaspali a tešili na ráno, kedy si vyrozprávame naše spoločné zážitky.